Kahramanmaraş Şehir Hastanesinde Kısır Partisi

952 izlenme - 08 Ekim 2019
buyur buyur diyor ki;
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi'nde hastaların yardım çığlıklarını duymadan hemşire odasında kısır partisi veren sağlık çalışanları hasta yakınları tarafından görüntülenmiş.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Necip Fazıl Şehir Hastanesi şehir hastanesi hastane Kahramanmaraş Şehir Hastanesi

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • asosyaladam
  asosyaladam 08 Ekim 2019 - 20:24Şok şok hemşireler yemek arası verdi, nusretten sipariş kısırlar yerken görüntülendiler !!!!!!!!!!!!!
  • tekilozne
   tekilozne 08 Ekim 2019 - 20:14Kisir partisi falan goremedim, normal yemek yiyorlar gibime geldi. Pesin konusmamak, gaza gelmemek lazim.
   -1
   • korhangencebay
    korhangencebay 08 Ekim 2019 - 19:58dövünce dövdü oluyor amk. demekki insanlar boş yere dalmıyorlarmış doktorlara falan
    +2
    • kimkiduk28
     kimkiduk28 08 Ekim 2019 - 17:20hepsi açıga alınır şimdi
     • ay1519289519
      ay1519289519 08 Ekim 2019 - 16:03"Ne yani insanlar eğlenmesin mi? Siz hastane çalışanlarının ne kadar yorulduğunu biliyor musunuz?" diyen mallar gelir şimdi.
      +5
      • xeniusian
       xeniusian 08 Ekim 2019 - 15:21kamu kurumlarındaki çalışanların umursamaz lakayıt ve kötüniyetli taqvırlarının tek sebebi işsiz kalma korkularının olmamasıdır.Kadroludur işi garantidir, kamu görevlisidir biir bana hakaret etti dese şikayet etse kamu görevlisine hakaret görevi yaptırmama vs yüzündne ağzınıza sıçabileceğinin özgüveni ve arsızlığındadır o yüzden özellikle tahrik edici şekilde konuşurlar sizinle bi karşılık verde egomu tatmin edeyim derdinderiler. Ve özel sektördeki adamın 3 katı maaş alırlar. Özell sektördeki ise onun 3 te 1 i kadar maaş lamasına rağmen aman şikayet gelmesin işsiz kalmayım korkusuyla size olabileceğinin en özverili ve yardımcı ayrıca sabırlı haliyle hizmet sunar. Sözün özü devlet çalışanı olan yerden hizmet beklemeyin
       • tekil
        tekil 08 Ekim 2019 - 18:40Arkadaş ezbere konuşmayın ya, nerdeymiş özel sektörün 3 katı maaş alan memur? Ben 12 yıllık memurum, üstüne bir de 3'lük torba kadrom var ona rağmen 3900 maaş alıyorum (kadro gelmeseydi 3700 falandı) özel sektördeki adam hiç almazsa asgari ücret alıyor. 6000 alan memur mu var? Kamu görevlisinin kapıdaki köpek kadar değeri yok merak etme. Geçen ekşide de konusu açıldı, adam memurlara "sizin ananızı s..eceğim" demiş, mahkeme de gelecek zaman kipinde küfür edildiği için suç oluşturmuyor demiş. Memurlar bu kadar içine dert olduysa git sen de küfür et, bak ceza falan almıyorsun ama memur küfür etse o zaman kıyamet kopardı. Çalışmayan bankamatik memurlarının da cehenneme kadar yolu var, şimdi burda tüm memurları savunuyor olmayayım ama tüm memurların ezilmesine de müsaade etmem.
        +1
      • dismacunlari
       dismacunlari 08 Ekim 2019 - 13:59Şehir hastaneleri kadar saçma bi düzen olamaz. İzmire de yapıyorlar bir tane, şehir dışı sayılabilecek bir alana çok uzak. Ve o kadar büyük ki hastanenin içinde bile araba ile dolaşmak gerekicek. Tamamen rant için yapılmış, saçma salak bi yer.
       +1
       • slyman01
        slyman01 08 Ekim 2019 - 12:15hasta garantili hastane mi olur mk. köprü, otoyol anladık! hastane ya bu
        +5
        • murriko
         murriko 08 Ekim 2019 - 11:544 gündür yaşadığım şehirdeki şehir hastanesinde hasta bekliyoruz. hastaneyi toki yapmış, 7 katlı, çok modern, heryer yeni ve özenle tasarlanmış. cihazlar makineler, odalar falan hepsi gıcır gıcır cillop gibi. baktıkça vay be helal olsun diyor insan. fakat heyhat... abicim içerdeki zihniyette gram değişiklik yok, hastane şehirdeki özel hastanelerden bile güzel ancak en kıdemli hemşire, bahsettiğim özel hastanelerdeki hasta bakıcı hatta hademelerden bile ayı afedersiniz. hastayla alakalı en kibar şekilde bişey rica ettiğimde bile, ısırır mı acaba diye korkuyorum. hasta bakıcılılardaki hava doktorda yok, doktorlar yogunluktan gunde bir en fazla iki defa kontrole geliyor. bişey desen, biz onu biliyoruz, o öyle değil, sen bilmezsin ne anlarsın tarzı yakınlaşmalar.

         kardeşler işin özü şu sen hastaneyi altın kaplama yap, istersen içerdeki cihazları makineleri nasa dan sipariş et, en iyi şirketlerle firmalarla anlaş...boş!
         ama şu da bi gerçek bu şatafata göz boyamaya kanan milyonlar var siz daha iyi bilirsiniz.
         +13
         © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...