Etek Altını Kameraya Alan Sapığı Kameraya Alan Kadın

exixiz exixiz diyor ki;
Filipinler'de bir otobüste etek altının karşısında oturan adam tarafından kameraya alındığını fark eden kadın, adamı kameraya almaya başlamış. Kadın otobüsten indikten sonra adamdan şikayetçi olmuş.
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: sapık taciz etek altı gizli çekim
0 09 Ekim 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • profesöriterol
  profesöriterol 10 Ekim 2019 - 10:04Aptal flashı açık unutmuş
  +2
  • sade1
   sade1 09 Ekim 2019 - 14:58Kesin alkışlarlayaşıyorum üyesi amk..
   -4
   • dismacunlari
    dismacunlari 09 Ekim 2019 - 14:54Vapurda mastürbasyon yapmak sapıklıktır, tacizdir. Fakat bu flashcıları sapık olarak nitelendirmek çok yanlış. Karşı tarafa herhangi bir şey yapmıyor, sadece açık olan yeri çekiyor, kendi bir müdahalede bulunmuyor, bir şey göstermiyor. Bu arkadaşlar acemi tabi, her zaman söylerim bu işi yapıcaksanız 3 şey şart;
    1- 3rd party kamera uygulaması (flashı kapatıp, kilit ekranında otomotik kayıt alanlardan)
    2- Telefonu tamamen kapatan kaplardan (karşı taraf kameranın ona doğru tutulduğunu bu sayede anlayamaz)
    3- Telefonu normal bir biçimde tutacaksın, ve çektiğin yöne bakmayacaksın yoksa çok dikkat çekiyor özellikle bacak veya gögüs çekiyorsan.
    Bunları yapmıyorlar sonra yakalanıp sapık olarak etiketleniyor nooblar. Abi biraz özen lütfen, şu işi yapacaksanız biraz özen !
    -24
    • apple87
     apple87 09 Ekim 2019 - 17:38Senin zihniyetine, kendin yaptıgın için bi mantık çerçevesinde kendini aklıyorsun güya diyorum ya güya eğer bi yerde elimize geçirisek senin gibileri yeminle paspas ederiz.Bi bak bakalım kadının neresi açılmış ? Kİ AÇILABİLİR insanlık hali bu hemen çekip bi yerlerde paylaşmak mı gerek? nerde kaldı vicdan insanlık bi sor bakalım kendine ? Normal mi? Senin düşünce yapın bozulmuş engel olmazsan daha da bozulur sana göre milletin yatak odasını çekmekte normal olabilir mesela ileride!!!
     +3
    • dismacunlari
     dismacunlari 09 Ekim 2019 - 18:02İlk olarak ben kadının videolarını alıp internete atsın demiyorum, ben hiç bir zaman bunu yapmadım yapanı da tasvip etmiyorum. Herkes emeği ile görüntü alacak. İkinci olarak yatak odası daha doğrusu ev senin mahremindir. Fakat sokakta insanların içine bu kıyafetlerle çıkıyorsan, görülmesini en baştan kabul ediyorsun demektir.
     -4
    • apple87
     apple87 09 Ekim 2019 - 18:39Kıvır bakalım bu nasıl tasvip etmemek? Senin şu yazdıkların gerçekten utanılacak şeyler. '' Herkes emeği ile görüntü alacak'' falan nedir la bunlar??? Yatak odası insanın özel mülkü ise bedeni milyon kez daha özeldir sen neden bahsediyorsun ?? Ayrıca kimin ne giydiğine sen mi karar vereceksin yukarıda gördüğün videoda kadın diz seviyesi etek giymiş bunun neresi tahrik edci bişey,bu dediğinin bi sınırı yok onun ayağı göründü eli göründüye kadar gider ?? Bu dediklerin hiçte normal şeyler değil kendini bi gözden geçirmen gerek belli ki çevrende seni düzelten, örnek olan kimsen yok bari bu konuşma silkelenmene yardımcı olur !! Dürtüler canlıların ortak özellikleridir dürtülerine hakim olamazsan hayvandan farkın kalmaz. ( https://www.kizlarsoruyor.com/toplum-sosyal-iliskiler/q7513665-mini-tek-giyen-kadin-mi-suclu-yoksa-bakan-erkek-mi ) ordaki fotoğrafa bi bak
     +4
    • dismacunlari
     dismacunlari 09 Ekim 2019 - 21:08Ben kasıtlı olarak tahrik ediyor demedimki. Kız o şekilde sokağa çıkmış ise insanların onu o şekilde görmesinden rahatsız olmuyor dedim. Çeşit çeşit insan var adam o giyimden tahrik olmuş olabilir, bu elbetteki kız ile alakalı bir durum değil. Fakat adam da istiyerek tahrik olmuyor. O da o vapurdaki orospu çocuğu arap gibi çıkarıp yapacak hali yok ya, gayet medeni bir şekilde görüntüyü alıp evde yanlızken işini hallediyor. Bunun kıza ne zararı var ?
     +1
    • apple87
     apple87 09 Ekim 2019 - 21:53Konuştukça batıyorsun ve sen ağır sapıksın onu diyeyim önce . iflah olmaz bi zihniyettesin bu zihniyetin yanlış boşuna kendini haklı gösterecek sebepler arama. Kimse sana kafanı öne eğ bakma demiyor rahatsızlık vermeden bakmak diye bişey var ve herkes yapar bunu normaldir. Ama senin kimseyi videoya çekmeye hakkın yok bunu bi anla önce yasal olarak suç lan bu neyini idda ediyon hala yakalansan hakim ceza verecek ??? Madem o kadar abazasın erotik film sektörü diye bişey var aç 4k izle neyin peşindesin bırak işine gücüne, çoluğuna çocuğuna giden kadını rahatsızlık vermeyi, taciz etmeyi .
    • mighty mouse
     mighty mouse 10 Ekim 2019 - 02:26Fakat bu flashcıları sapık olarak nitelendirmek çok yanlış diyen ruhunu sikeyim. Mini de degil gayet uzun elbise giyip esin, nisanlin, kiz arkadasin, bacin otobuse binse, onu bu sekilde kameraya alsalar problem yok yani senin icin. Dogru mu anladim?
     -1
   • seçkinhakan
    seçkinhakan 09 Ekim 2019 - 14:25Mal flaşıda açık unutmuş işaret fişeği yaksaydın sapık ipne.
    +20
    © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...