E Spor Oyuncusundan Harita Dağılım Dersleri

upstean upstean diyor ki;
Ülkemize bu yıl e spor organizasyonu gelen ve ülkemizi Asya'da temsil edecek e spor oyuncusundan Mobile Legends oyununda taktiksel dağılımın nasıl olması gerektiğini gelin hep birlikte izleyelim.
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: mobile legends e spor
1 19 Ekim 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • siteningunesi
  siteningunesi 20 Ekim 2019 - 15:003 iq. sporcu gerizekalı olduguna göre futbolla aynı kaliteyi yakalamış demektir. nezdimde gerçek bir spordur.
  +1
  • pinkfloydz
   pinkfloydz 20 Ekim 2019 - 02:109 yılı aşkın süredir moba oynarım. Yani şöyle , artık öyle bir hal alıyorsunuz ki bu tarz oyunları avcunuzun için gibi biliyorsunuz sanki siz doğuştan bu bilgi ile doğmuş gibi. İlk başladığım zamanları hiç unutmam 0 bilgi 0 pratik ne kadar farklı gelmişti bu tarz strateji oyunları. Aslında bunları matrix'te ki Neo'nun görüş açısının değişmesi gibi yorumlayabilirsiniz arkadaşlar. bir süre yol kat ettikten sonra sanki bir anda bakış perspektifiniz değişiyor ve görünmeyeni görüyormuş gibi bişey oluyorsunuz. Bence dijital dünyada en iyi oyun türü moba'dır çünkü en aktif ve beyin çalıştıran bir yapıya sahipti ha derseniz mmorpg kötü mü hayır oda iyi fakat mmorpg insanı çok bağlar. Bağlamaktan ziyade 2. bir hayatla uğraştığınızı düşünün ne kadar zamanınızı kaybettirir değil mi ? işte mmorpg de öyle. Çünkü bir karakteriniz var ve yıllar sürecek bir aksiyona başlıyorsunuz. İş güç sahibi olanlara asıl işi bu olmayan oynamalarını önermem sizi çok alıkoyuyor. Fakat diğer yandan Moba ve diğer age of empires tarzı strateji oyunlarını öneririm. Bunlarda sizi bağlarlar fakat mmorpg gibi bağlamazlar, her zaman oynamanıza gerek yoktur ara ara girip stres atıp, keyiflenebilirsiniz.
   Ayrıca videoda ki arkadaş güzel anlatmış gayet mantıklı. 3 mid metası şuana kadar ilk defa popüler oldu bildiğim kadarıyla değişik bir takım tarzı. İyi oynanıca çok iyi iş yapar fakat bot ile top'a iyi bir yardım yapılmazsa gank atılmazsa oyunun içine sıçılabilir.
   • abadayı
    abadayı 20 Ekim 2019 - 01:41at finke
    +2
    • usprimer
     usprimer 20 Ekim 2019 - 01:07topun olduğu yer bizim için pozisyon... petit konuşur...
     • funkysoul
      funkysoul 19 Ekim 2019 - 23:12sigortası yoksa boşuna kasma. O para elbet biter.
      • oxygenedokuz
       oxygenedokuz 19 Ekim 2019 - 20:38Eğitim şart https://youtu.be/CDPu6MZL0lU
       • Luigi17
        Luigi17 19 Ekim 2019 - 18:50Mafia I'de kaldım ben aq.
        +3
        © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...