Çömez Askerin Uygun Adım Yürüyüş ile İmtihanı

buyur buyur diyor ki;
Askere yeni gelen eleman yemin töreni için hazırlıklar sürerken bir türlü uygun adım yürüyüşünü gerçekleştirememiş ve ortaya bu görüntüler çıkmış.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: komik askerler komik videolar komik videolar izle komik video
2 13 Kasım 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • ponzuk
  ponzuk 14 Kasım 2019 - 20:20Yuh, hiç mi askerlik yapan yok lan bu sitede. Ergen yuvası olduğu kanıtlandı gene. O yürüyüşün adı uygun adım değil tören adımıdır. Askerlikte en zor öğrenilen uygulamalardan biridir. yürürken kendinden salınan kolları kontrol ederek, kolların ters adımla birlikte omuz hizasına kadar kaldırılmasıyla akabinde ayakların kırılmadan, önce ayak ucu değecek şekilde adım atılmasıyla gerçekleştirilir ve insan doğasına terstir. insanlığın bugüne kadar olan yürüme davranışlarını kayıtlı olan alt beyninizden silip, sıfırdan bu adımı öğrenmeye çalışırsınız. kollar karışır, ayaklar karışır, iki kolunu da aynı anda kaldıranlar olur, robot gibi yürüyenler... velhasıl bir bölüğe bu adımın ilk öğretildiği zaman kesinlikle askerlikte en çok güleceğiniz zamandır.

  Siz de bir deneyin de göreyim klavye delikanlılığınızı...
  • mucrim
   mucrim 14 Kasım 2019 - 11:12çürük raporu almamış aziz yıldırım gibi burak erdoğam gibi. helal olsun
   • Aseriousman
    Aseriousman 13 Kasım 2019 - 22:56Bizde de Bayburtlu bir arkadaş vardı. Kekeme, eleman sağını solunu karıştırıyordu sürekli. Komutanlara söylemiştik koordinasyon problemi var diye, yemekhanede yemin etmişti. Dalga geçilecek, gülünecek bir şey değil.
    +2
    • xcrazy
     xcrazy 13 Kasım 2019 - 21:52gülmeyin lan yazıkasdklajsdlka..
     gülün mk.ahaha elemanın sinir sistemini almışlar. beyinin yapmak istedikleri kol ve bacaklara iletilmiyor
     -3
     • mkyb
      +14
      • zeeen
       zeeen 13 Kasım 2019 - 19:35dalga geçilcek bir şey yok adam hükmedemiyo kordinasyon sağlayamıyo kalıtsal bir hastalık olabilir.

       böyle milyonda bir çıkan türden yapacak bir şey yok geri hizmet :)
       +12
       • Necromayhem
        Necromayhem 13 Kasım 2019 - 19:02Adam beynini kullanmıyo ki,beynini kullansa kolla ayağı senkronlayıp yürüyebilecek aslında
        +4
        © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...