Hayvanlarla Konuşan Kadın - Anna Breytenbach

1.272 izlenme - 15 Şubat 2020
oxygenedokuz oxygenedokuz diyor ki;
Mecazi bir konuşmadan bahsetmiyoruz; gerçek bir konuşma, gerçek bir iletişim. Bir çeşit telepatik yöntemle onlarla iletişime geçiyor, sorular soruyor ve cevaplar alıyor.

Videoya konu olan hayvan siyah bir leopar. Leoparla görüşmesi için çağrılan Anna, leoparın geçmişine dair hiç bir şey bilmiyor. Aşırı sinirli, insanlara karşı saldırgan ve kafesinden çıkmıyor. İletişime geçen Anna, öncelikle leoparın kendisine "Diablo" diye seslenilmesinden hoşlanmadığını söylüyor. Ayrıca buraya gelmeden önce yanında iki adet yavru leopar olduğunu ve onların akibetini merak ettiğini söylüyor. Zaten iş burada kopuyor; Anna'nın bunları bilmesi imkansız. Anna ile konuşan leopar, daha sonra kafesinden çıkıyor ve o sinirli halinden eser kalmıyor.

Çalışanlar başta inanmıyorlar ancak leoparın davranışları değişince, Anna'nın kesinlike iletişime geçtiğine inanıyorlar.

Bu da gösteriyor ki, hayvanlar düşündüğümzden daha fazlasını biliyor ve hissediyorlar.

---

Burası büyük kediler için kurulmuş bir çeşit rehabilitasyon merkezi. Hayvanat bahçeleri ve sirklerden kurtarılmış büyük kediler için açılmış.

Videonun tamamını izlemek isterseniz;

https://youtu.be/rQehXoCipts
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: leopar kedi aslan stres Anna Breytenbach iletişim hayvan rehabilitasyon kaplan jaguar Animal Communicator çita

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • kartalkaan
  kartalkaan 17 Şubat 2020 - 11:43hayvanla konusuyorum, hatta 2 bebe vardi neredeler simdi gibi muhabbet ediyorum ama konustugumu kesin ispat edebilecek, haci sola git, haci saga git, haci patini kaldir gibi kesin ve net olarak iletisim kurabildigimi ispatlayacak bir show yapmiyorum. kolpa.
  • tipico17
   tipico17 16 Şubat 2020 - 08:21diablonun kredi borcu olacak değil herhalde ya bir insan zarar vermiştir ya da yaşadığı yerle ilgili bir davranış bozukluğu vardır. üstelik erkek miş yavru mavru düşünmez erkekler aq. karı da iyi yolunu bulmuş aq
   +2
   • onoka
    onoka 16 Şubat 2020 - 03:12mübarek neye inanıyorsun ya bu nedir , bari gerçek diye , amerikada 3 günde bir çıkan dirilen isaları da yükle
    +5
    • massarq
     massarq 16 Şubat 2020 - 01:03şu kadının leoparı anladığı kadar biz bu kadını anlayamadık.. bu ayıp bize yeter
     +6
     © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...