Dişi Meriç Erkan'la Çılgın Atıyoruz

11.859 izlenme - 01 Aralık 2010
tırtkadın tırtkadın diyor ki;
Kafasını çok güzel bulduğum sayın ablanın dans ve müzikle imtihanını izleyeceğiz dostlar. Adeta sudan çıkmış balık misali müziğe kendini bırakıyor ve ayağa kalkmasıyla bir Meriç Erkan'a dönüşüyor. Etraftaki insanların bu durumu inanılmaz bir sakinlikle karşılaması olayın Türkiye'de gerçekleşmediğini düşündürmekte. Zira ablaya eşlik edecek birisi mutlaka çıkardı, çıkmasa bile olay mahali insan zinciriyle çember oluştururdu.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: çılgın atmak havuz su dans meriç erkan çocuk havuzu

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • Stratocaster
  Stratocaster 01 Aralık 2010 - 10:52Vay be, facebook un eski videoları buraya düşer oldu artık.
  +20
 • smilingboy
  smilingboy 01 Aralık 2010 - 14:59Ablanın bu hareketleri karşısında etrafta müştemilatını sıvazlayan hiçbir delikanlının bulunmayışı, olayın Türkiye'de geçmediğinin kanıtı niteliğindedir.
  +16

Tüm Yorumlar

 • hatebreeder
  hatebreeder 19 Kasım 2012 - 00:13cinselliğe doymuş milletleri ağzım açık izliyorum. kimse yanına gelip ne sözlü ne de fiziki bir tacize girişmeyişi Türkiye ve akın edebileceği civar ülkelerden birinde olmadığının net kanıtı. ama çeken bi ara kadının kaseye odaklandı gözümden kaçmadı kesin ananesine babanesine birine Türk girmiş.
  +3
  • hatebreeder
   hatebreeder 19 Kasım 2012 - 00:13cinselliğe doymuş milletleri ağzım açık izliyorum. kimse yanına gelip ne sözlü ne de fiziki bir tacize girişmeyişi Türkiye ve akın edebileceği civar ülkelerden birinde olmadığının net kanıtı. ama çeken bi ara kadının kaseye odaklandı gözümden kaçmadı kesin ananesine babanesine birine Türk girmiş.
   • gurselyigit
    gurselyigit 17 Nisan 2012 - 15:47orada seks yapsa bile kimse bişey demeyecek eminim mutlu olmak için her arayışa girmek ve işte özgürlük işte batı
    -3
    • istanbulboy
     istanbulboy 20 Mart 2012 - 00:12Cilgin atma o.c
     -1
     • dubara
      dubara 19 Mart 2012 - 15:14belediye havuzu mu lan orası.o ne kalaba öyle
      +1
      • şişmanrambo
       şişmanrambo 19 Mart 2012 - 14:31Şerkerin fazlası zarar,
       +7
       • bazalmeta
        bazalmeta 09 Eylül 2011 - 10:45Ne zaman gircez bu avrupa birliğine ulan. ah ah
        +1
        • maniman
         maniman 08 Aralık 2010 - 12:43siz bu kızı dans ediyo mu sandınız?Gerçeği hemen açıklıyım efenim.Biz bir grup bilim adamı canlıların evrimini incelemek için bu kızı yaptık ve havuz kenarına koyduk.Kız insan olduğunun bilincinde değildi ve en başta kendini tek hücreli canlı zannediyordu.Sonraki 20 saniye içinde birtakım tanımlayamadığımız hareketler yaparak balığa kadar evrimini tamamladı.Ancak deneğimiz balık formunu terketmeyi kolay kolay başaramadı, bir takım fiziksel hareketlerle bir süre yaşamını devam ettirdi.Bu evrede kollarını ve bacaklarını hareket ettirebiliyor ancak ayağa kalkma eliyle birşey tutma gibi fonksiyonları gerçekleştiremiyordu(hala kendisini balık zannediyor).Çok geçmeden yine evrimleşerek emeklemeye başladı ve karaya çıkmaya çalıştı(sürüngen).Ama bu ani evrim deneğimizi şoka sokmuş olacak ki titreyerek tanımlanmayan hareketler yapmaya başladı artık emekliyebiliyordu ama sudan da ayrılmak istemiyordu(araform olabilir).Sonunda suyu tamamen terketmeye başlayan deneğimiz böylece memeli formuna da ilk adımını atmış oldu.İnsana kadar evrim basamaklarını çeşitli el kol hareketleriyle geçerek insana kadar evrildi ve sevgilisinin kollarına kendini bıraktı.

         Prof. Dr. Saadettin Yalamaoğlan
         -2
         • thedirector
          thedirector 06 Aralık 2010 - 23:41biri s.ksin la şunu
          +5
          • nummmy
           nummmy 06 Aralık 2010 - 11:19Tek ve kesin çözüm: Sikin şunu kendine gelsin.
           +3

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...