Corona Virüs Şüphesiyle Marmarayda Yere Yığılan Yolcu

1.104 izlenme - 23 Mart 2020
atgafası atgafası diyor ki;
İstanbul Marmarayda bir vatandaş corona virüs sebebiyle baygınlık geçirmiş. Baygınlık geçiren vatandaş yanındaki yardım sever halkın yardımıyla ilk yardımı yapıldı ve hemen hastahaneye yetiştirilerek ilk müdahalesi yapılmış.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: marmaray corona virüs corona virüs

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • derinsiyah
  derinsiyah 24 Mart 2020 - 09:39Atacağın başlığı ayaklarından tavana asıp götüne smaç basayım.
  Adam belki tansiyon hastası, belki epilepsi belki başka bir şey. şuan osurulsa corona ya salla gitsin. Cahil cahil paylaşımlar aldı başını gidiyor... Corona da baygınlık gibi bir belirti bile yok. tam tersine adam son nefesini verirken bile akciğerler iflas ettiğinden sadece nefes alamadığı için bilinci açık boğularak ölüyor. Bu kadar uzun yazmamın sebebi bölyesi cehalete katlanamıyor olmam.
  • ebavamqko
   ebavamqko 24 Mart 2020 - 12:14tansiyondan adam bayilmaz felc gecirir! epilepsi hastasi gordun mu hic? yerde titremeye baslar dilini yutar! corona da bayginlik belirtisi nedir amk ! Cin de ilk baslarda sokakta bayilan, komaya giren insanlar icin gercek degil fabrikasyon diyordu ama 3 hafta sonra sokaklarda ceset toplamaya basladi kapi onlerine birakilmis! siz hala hukumetin verdigi uyduruk rakamlara inanin. bu daha baslangic ...
  • derinsiyah
   derinsiyah 24 Mart 2020 - 14:43en sağlam kitin 15 dakikada tespit ettiği virüsü 3 saniyelik ne olduğu beli olmayan videoda tespit eden ve büyük resmi gören @ebavamqko tebrik ediyorum seni. Ayrıca endişelenme hükümetin açıklamalarına inanmıyorum, benim kadar hükümete muhalif olmamışsındır hayatın boyunca.
 • jagataii
  jagataii 23 Mart 2020 - 17:04Olayın virüsle alakası ne ??
  +6
  • nasuhxtr
   nasuhxtr 23 Mart 2020 - 16:56ne virüsü adam ajj ajjj
   +2
   © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...