Covid-19 Aslında Gizli Bir Biyolojik Saldırı mı?

1.047 izlenme - 24 Mart 2020
hellxy hellxy diyor ki;
Tüm dünyada covid-19 olarak adlandırılan bu virüsün aslında kızamık ve sars virüsünün kombinasyonu olup kızamığı geçiren veya kızamık aşısı olanları etkilemediğini bu yüzden genç-çocuk nüfustan ölüm olmadığı -istisnai ölümler kızamık geçirmeyenler- amacın sadece yaşlılara yönelik bir saldırı olduğu araştırmacı gazeteciler tarafından yaklaşık 300 sayfalık bir pdf aracılığıyla açıklandı. Virüsü yayan firmanın aşıya sahip olduğunu ve 3-5 ay arasında bu aşıyı piyasaya sürecekleri belgelendi. Firma açıklamalarına göre çindeki fakirlerin ve yaşlıların dünyadan silinmesi için yaptıkları saldırıyı itiraf ettikleri belgelerle doğrulandı.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: #covid-19 #biyolojiksaldiri #pandemi

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • kemalkılıcdaroglu
  • kemalkılıcdaroglu
   kemalkılıcdaroglu 24 Mart 2020 - 23:33Silahsa bile patlatan çoktan pişman olmuştur. Çinin böğründe patladı ama şu anda Avrupayı ve A.B.D 'yi yıkıyor.
   +7
   • onoka
    onoka 25 Mart 2020 - 00:28abi o kadar siyasi yazı yazıyorsun, amerika dediğin ülkede kaç milyon evsiz, ve öğünlük yiyecek yardımla geçinen adam var , sağlık sistemi bile sikiyor amerikalıları , adam acır mı sana , onlara göre sen insan bile değilsin, laf aramızda marsataki bir ülke kendi vatandaşının ihtiyacı olan corona testlerini dolar karşılığı satmış
    +2
   • kemalkılıcdaroglu
    kemalkılıcdaroglu 25 Mart 2020 - 14:02onaka, oralarda da üretim ve tüketim düştü. Hatta oralarda ekonomi daha batak.
  © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...