Corona Virüs Korkusuyla İmana Gelen Yahudi

713 izlenme - 26 Mart 2020
buyur buyur diyor ki;
Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü her kesimden her dinden insanı korkutuyor. Bir yahudi öyle bir korkmuş ki Kur'an dinlemeye başlamış.
Kategori: Amatör
sitene ekle
Etiketler: corona virüs yahudi corona kuran

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • sadiak
  sadiak 27 Mart 2020 - 09:00şu korona burdaki ateistlerin birine bulaşınca, Azrail aleyyhisselam onların aşağılık ruhunu almaya gelince ölüm döşeklerindede biz Maymundan geldik Allah yok(haşa) din yok diyebileceklermi. Ne demişler şu lafı çok severim DÜŞEN UÇAKTA ATAYİST BULAMAZSINIZ. bunu bi düşünün bakalım ateist provokatörler???
  -1
  • burakreis
   burakreis 27 Mart 2020 - 00:20Bir dine inanan kimseyi Musluman'a cevirebilirsiniz. Sikiysa 25 yil dusup arastirip atheist olan beni musluman yapin.
   +1
   • kulunc
    kulunc 27 Mart 2020 - 01:02eşhedüenla ilahe illallah ve eşhedüenne muhammeden abdühü ve rasulühü. hayırlı olsun kardeşim aramıza hoş geldin.
    +2
   • dismacunlari
    dismacunlari 27 Mart 2020 - 07:45Söylediklerinin yarısına katılıyorum. Evet 25 yıl araştırıp ateist olan birini islama veya dine çeviremessin. Fakat başka bir dinden olan adamı da normal şartlarda çeviremessin. Ancak bir çıkarı veya o dindeki insanlarla bir problemi olması lazım. Kuranı objektif bir biçimde açıp okuyan herkes kuranda hiç bir orjinalliğin veya büyüleyicilğin olmadığını farkedecek, ve bir hristiyan açıp okursa tıpkı bir müslümanın açıp incil okuması gibi, içinden kutsallık aramak için değil de objektif olarak okuyacak. Mesela adam açıp kehf suresine bakacak, orada yazıyor güneşin battığı yere gitti güneşin balçığa battığını gördü yok orada kavim buldu falan filan. Şimdi bunu bir müslüman "aa ama o sembolik anlatımdır" derken objektif okuyan biri açık ara gerçek anlamda kast edildiğini ve kuranın bilim ile çelişeceğini görecek. Onun dışında tek tük hristiyan veya yahudi müslüman oluyor diye haber çıkartırlar. Neden oldun diye sorunca ezanı duydum çok etkilendim diyor. Fakat aynı haberlerin benzerini yurtdışında gerici hristiyanlar da yapıyor. Müslüman adam İsayi kalbine kabul etti falan, hatta çıkıyor diyor Tanrının kendi oğlunu feda etmesi çok duygusal falan diye.
   • sadiak
    sadiak 27 Mart 2020 - 08:57Ateistlerin kalbi mühürlüdür, kulağı duymaz, vicdanı duymaz, gözünün önüne hakikat çıksa gelse onu bile görmez göremez. Bu yüzden ateistin müslüman olması zordur zaten buyüzden onlara karşı cihat etmek haktır, gerektir, görevdir.
  • antonyobalderesi
   antonyobalderesi 26 Mart 2020 - 22:44şalvarın takken cübben benden kardeşim :/
   +1
   • sadiak
    sadiak 26 Mart 2020 - 19:25Koronodan en az etkilenen ülkeler sünni müslüman ülkeleridir. Hıristiyan alemi yakında birbirini yiyecek. İslam aleminin yükselişi yakındır. Hak din İslamdır. Bu dünyanızı ve ahiretinizi kurtacak yol İslamdır inşallah. Allah bu ülkenin yönetimini bir daha sebatayistlerin eline geçirmesin, Allah islami yönetimi bu ülkede daim kılsın inşAllak
    +1
    • adamcliff
     adamcliff 26 Mart 2020 - 17:27Her insanın müzik zevki farklı oluyor tabi ama bir de makamsız dinlesin bakalım ne hissedecek. Minor scale yerine majör'de dinlesin duygu hemen değişir;) Kuran'dan etkilendim muhabbeti de bundan ibarettir.
     © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...