Nuri Bilge Ceylan'nın Doğu Demirkol'a Role Nasıl Gireceğini Anlatması

1.831 izlenme - 09 Nisan 2020
atgafası atgafası diyor ki;
Ahlat Ağacı filminin çekimleri esnasında verilen arada yönetmen Nuri Bilge Ceylan oyuncu Doğu Demirkol'a role nasıl gireceği hakkında bilgiler veriyor.
Kategori: Medya
sitene ekle
Etiketler: Nuri Bilge Ceylan Doğu Demirkol yönetmen oyuncu

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • crowkiller
  crowkiller 16 Nisan 2020 - 13:43tamamını şurdan izleyebilirsiniz arkadaşlar

  https://unutulmazfilmler.pw/ahlat-agaci-kamera-arkasi.html
  • Retrospek
   Retrospek 09 Nisan 2020 - 22:16Açtım youtube'dan hepsini izledim teşekkürler
   • jagataii
    jagataii 09 Nisan 2020 - 20:30NBC yeter be çık kendin oyna lan artist
    +1
    • sadiak
     sadiak 09 Nisan 2020 - 14:2515 temmuzdan sonraki süreçteki dik duruşu bu çocuğumuzun önünüde açtı maşallah. Dik duran yeri gelir zülüm görür yeri gelir böylede başarılı olunur. tüm sinema tiyatro işinin solcular atayistler tarafından işgal edildiği zülüm dönemlerinde namazını kılan mutedeyyin ailelere mensup kişilere hiçbi sanat yaptırılmazdı.
     -27
     • red_power
      red_power 09 Nisan 2020 - 17:31Hassiktir lan dalyarak işiniz gücünüz ayrıştırma aq
      +6
     • sadiak
      sadiak 10 Nisan 2020 - 09:08Fetöcüylen yerli ve milli olanı ayrıştırırız. zorunamı gitti. yıllardır sinemalarda ataistleri solcuları çıkarttırıp dini ve mutedeyyin insanları aşağılattınız özellikle kemal sunal filimlerinin tamamında
      -3
     • cenderme
      cenderme 10 Nisan 2020 - 11:28Konuştu çaydanlık. Staj yapıyor bu, yetişip diğer platformlarda aktrol olarak devam edecek.
     • red_power
      red_power 10 Nisan 2020 - 15:47Sen mi belirliyorsun lan milli ve yerli olanı ? Ne biliyorsun benim dinimi milliği mi ? Kutuplaşmaktan keyif alan boş kitleden birisin sende. Şu videodan o yorumu çıkaracak kadar aciz, Kemal Sunal'a bağlayacak kadar çaresiz Sıkışınca fetöşşşş diyecek kadar bitik birisin. Sana laf anlatmaya çalışmam bile zamanıma yazık. Haa ayrıca Zamanında peşinde koştuğun o fetönün de taaa aq.
     • sadiak
      sadiak 10 Nisan 2020 - 20:19@bay redpower herhalde pensilvanyadan yazıyon amma fetönün peşinden koşan ben değilim. benim genel başkanım fetö kasetiyle partinin başına gelmedi. Hep milletin taktiri ile geldi. Ne laikçi kemalist ordu darbeleriyle, ne monşer elitlerin paralarıyla, ne avrupaya ne amarikaya dilenerek deyil Milletle geldi. Bu yüzden bu liderin tek bir emriyle yüzlerce Müslüman tanka uçağa bombaya silaha karşı vatan savundu vatan. Vatanını savunanlarmı bilecek yerli milli olmayı gezi parkında ingiliz ajanlarıyla vatanının bölmeye çalışanlarmı bilecek.
      -2
     • red_power
      red_power 11 Nisan 2020 - 17:01Yazdığın mesajdaki ''deyil'' kelimesini gördüğüm an. Kime laf anlatıyorum diye bir daha geçirdim aklımdan. Cehalet en korktuğum şeydir ve şu an karşımda... Şimdi de Kemalist Laikçi diye konuların içine girmişsin :)) Yapma evladım ezilirsin bilmediğin konularda. Ezber cümleler bilgisizliğini ortaya koyar. Yaşın da küçük belli hadi sen A Haberini izle beni de rahat bırak abicim. Sırada bir şey olmasın uza yavaş yavaş. Dip Not : Götünü yırtsan da, Ses tellerin kopana kadar bağırsan da, insanlara çamur atarak karalamaya çalışsan da, ölene dek MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' ÜN kurduğu LAİK Demokratik Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayacaksın !!! Bunu sok aklına ;)
      +1

    Popüler İçerikler

    © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...