Falcao'nun 45 Saniyede 106 Mekik Çekmesi

835 izlenme - 13 Nisan 2020
buyur buyur diyor ki;
Cristiano Ronaldo'nun başlattığı evde mekik çekme meydan okumasına Galatasaray'ın yıldızı Radamel Falcao da katılmış.
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: Radamel Falcao falcao mekik futbolcu

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • edigemirza
  edigemirza 14 Nisan 2020 - 17:59Barzo amiyane tabirle insanlıktan payını almamış, itici konuşan, giyinen, kaba olan, nerede nasıl davranmasını bilmeyen cahil kişi anlamında kullanılır. Bu bağlamda video ile bunların alakası nedir ? Bu video Drogbanın davetine uyarak çekilmiş. Bu durumun üzerinden dahi Galatasaray düşmanlığı yapacak kadar ne yaşadın ? Hem Galatasaray taraftarına hem de aklınca Falcao'ya çamur atmak. Haklısın bir Slimani değil. Bir Krasic değil. Bir Serdar Kesimal, Güiza, Gökhan Ünal, Maldonado, Frey, Emenike, Sezer Öztürk değil tabi. Yeterince top oynamadı, oynadığı süreçte bizi ( çümkü bu durum bizi ilgilendirir ) yeterince tatmin etti. En ihtiyacımız olduğu ve form tuttuğu süreçte ligler tatil oldu. Gelelim kulübe yararlarına, dünyaca ünlü bir çok zaten takip edilen kulüp latin amerika ülkelerinde de takip edilir oldu. Alışık değilsin ama Fatih Terimin demecinde 250 yerli 750 yabancı basın mensubu şu an burada diyor. On katı fiyata alınmadığını maliyetinin size Arapların çaktığı ve Arapların Federasyonunun soruşturma sürecinde gerçleri ile ortaya çıktığı ( Para Aklama Operasyonu )Garry Rodrigues transferi fiyatından dahi daha ucuz olduğunu çok iyi biliyorsun. Sade bir soda iç. Tüm hazımsızlığın ortadan kalkacaktır. Yat kalk liglerin ertlenmesine dua et. İlk 10 bile hayaldi yoksa.
  -1
  • Rictrunks
   Rictrunks 14 Nisan 2020 - 09:26bu mekik değil diyenler cahilliğinizi gün yüzüne çıkarmayın, "toe touch" yapıyor, başlığa 45 saniyede 106 ayak dokunuşu yapması diye yazsa bu sefer "ayak dokunuşu ne amk fetiş miyiz" diye dalga geçerdiniz. cahillik başa bela. mekik işte amk ne sorguluyosun, sporla uğraşanlar bilir ki mekik denen şeyin sadece BİR şekli yoktur, çok farklı şekillerde mekik çekilebilir.
   • luisuarez
    luisuarez 14 Nisan 2020 - 05:34mekik nerde lan video kapalıyken mi çekmiş ?
    • reneeshively
     reneeshively 13 Nisan 2020 - 19:23The same exercise is only among football players https://www.youtube.com/watch?v=oIPQcH10J6Q. Happy viewing. I hope someday there will be a challenge of the game on the site https://rocketpayz.com/raging-bull . That would be unbelievable.
     • abadayı
      abadayı 13 Nisan 2020 - 19:08askerde bu şekil mekik çekmeye kalksam komutan g3ü götüme sokardı heralde
      +8
      • trueblood
       trueblood 13 Nisan 2020 - 18:52GS'li fanatik barzolar 2 yıl daha över durur artık, hadi iyisin Falca, 10 katı fiyata 2 yıl daha ordasın köftehor.
       +5
       • egostodokuz
        egostodokuz 13 Nisan 2020 - 18:12merhaba kendi imkanlarımla oluşturmuş olduğum mini spor salonumda http://www.youtube.com/channel/UCSbqbZjETFbITFGkZtATfLw adlı kanalım üzerinden vücut geliştirme antrenman yayınlarımı paylaşmaktayım ve alkışlarla yaşıyorum yazarlarının ilgilerine sunmak isterim. desteğiniz için şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim :)
        +3
        • ünal
         ünal 15 Nisan 2020 - 23:17abone olduk reis.
         +1

       Popüler İçerikler

       © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...