Atilla Abi - Basına Yapılan Çirkin Saldırı

2.712 izlenme - 04 Ocak 2011
aşk amelesi aşk amelesi diyor ki;
Güzeller güzeli, şirin, tatlı abimiz Sayın Atilla Abimiz "video capture card" almak maksadı ile bir hipermarkete uğrar ve olaylar gelişir. Bu arada elinde bu karttan olanların insanlık namına http://www.twitter.com/atillaatasever adresinden abimizle irtibat kurmaları önemle rica olunur. Seni seviyoruz Kaptan!
Kategori: Teknoloji
sitene ekle
Etiketler: atilla kaptan capture card mehmet atilla atasever aldis tartıcı basına saldırı insan hak90ları ihlâli

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • siqimsonic
  siqimsonic 17 Mart 2014 - 03:13insanın olsuğu yerde insansın Kaptan sevgiler
  • outdoorminer
   outdoorminer 30 Haziran 2012 - 17:33Ah be abim keşke elimde video capture kart olsa da yollasam sana
   +2
   • Radmankaruf
    Radmankaruf 30 Nisan 2011 - 03:37Atilla Abi, naifliğini yasaklara karşı olan duyarlılığıyla hemen göstermiş; ama sonra elemanın tırt olduğunu eve gidince keşfederek bu bölümü kesmeden cesurca upload etmiş.
    +7
    • oldz
     oldz 08 Ocak 2011 - 13:19canım benim
     +3
     • fıççık
      fıççık 05 Ocak 2011 - 22:32bak kardeşim, atilla abi bizim için çok önemli bir insan. dahi beyninden bizimle paylaşmaya değer bulduklarını video yoluyla bize ulaştırıyor. basit beyinlerin tam anlamıyla algılayamadığı bu videolarda aslında çok büyük sanat var. adeta leonardo da vinci gibi insanlar hemen anlayamayacak ama bu videoların değerini düşürmez. biz atilla abinin videolarıyla geyik yapan, karı kızla muhabbette çerez yapan yani bu videolarla mutlu olan insanlarız. bu videoların çekilmesini hiç bi yasal dayanağı olmayan yasaklayıcı zihniyetinle engelleyemezsin. bizim mahallenin muhtarı servet abinin yeğeni cern'de çalışıyomuş. önce videoyu yükleyenin ipsinden onu, ordan atilla abiyi falan derken ne yapıp ne edip seni bulucaz. hazır ol çok pis geliyoruz.
      +3

      Popüler İçerikler

      © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...