Nükleere Hazır mısınız? - Greenpeace

doktorspartacus doktorspartacus diyor ki;
Japonya'daki felaket sonrası yeniden gündeme oturan nükleer enerji tehlikesine dikkat çekmek için hazırlanmış gayet başarılı bir reklam filmi...Şevval Sam'ı duyarlılığından ötürü kutlarım...
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: greenpeace şevval sam nükleer enerji
9 10 Nisan 2011
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • karaçam
  karaçam 10 Nisan 2011 - 14:34şu kadın bir boktan da eksik kalsa olmaz mı?
  +14
 • santos
  santos 11 Nisan 2011 - 01:58Daha önce de söyledim. Nükleere karşı olmanızı anlarım; görüşünüze saygı duyarım.Fakat konu greenpeace konusu olunca benim kafam atıyor. Hiçkimse kusura bakmasın. Greenpeace denen kurulus amerikan altyapılı bir kuruluştur. Hedef olarak ise gelişmekte olan ülkeleri hedef alır ve gelişmemesi için her daim milleti ayaklandırmaya çalısır. Bugün greenpeacein anavatanında 100'den fazla nükleer santral bulunmaktadır. Bunları gözardı edip, daha burada yapılmayan hatta sadece söylenti olan bir santral yapımı için ne diye bu kadar kıvranıyorlar. Siz karar verin. Bizim kendi örgütlerimiz var; Yeşilay Tema vb gidin bunlara üye olun!!!
  +12

Tüm Yorumlar

 • baphomet
  baphomet 24 Nisan 2011 - 04:39uuu,zeitgeist izlemiş millet
  • yugi
   yugi 15 Nisan 2011 - 12:10yalnız şimdi farkettim sözlük muhabbeti gibi olmuş yorumlar
   • yugi
    yugi 15 Nisan 2011 - 12:09@xengaver helikopter çarpsa sadece helikopterdekiler ölür nükleer patlasa koca şehir ölür
    +1
    • todraf
     todraf 14 Nisan 2011 - 03:07ya yemişim greenpeace'ini bilmemnesini. asıl mesele doğal elde edilemeyecek, yarılanma ömrü binlerce yıl olan maddelerden bahsediyoruz. güneş enerjisine, rüzgar enerjisine aynı yatırımı yapsanız milli bütçeden buna pay ayırsanız nolur? dışa bağımlı olmadan, nükleer atık yaratmadan,felaket korkusu olmadan enerji elde edebilsek fena mı? tabi güzide ülkemde ermenilerin santrali patlarsa aynı bok diyen bi zihniyet var ki bu zihniyet o çalıyo ben neden çalmiim zihniyetiyle aynı zihniyet. ucuz nükleer enerjinin getirisinden çok götürüsü var. kısa vadede yüzünüz gülecek ama uzun vadede göte girecek uyanın. her tür doğal enerji elde edilebilecek topraklarda nükleer enerji peşindeler. aferin lan size. bravo.
     • xengaver
      xengaver 13 Nisan 2011 - 08:46Benim de Rüzgar enerjisi ile ilgili böyle bir senaryom var, havada mutlu mesut süzülmekte olan helikopter bir anda Rüzgar türbinine çarpıyor; içindekiler feci şekilde can veriyor. Rüzgar Enerjisine hazır mısınız?
      -6
      • oziwan
       oziwan 12 Nisan 2011 - 20:44greenpeaceçiler sorarım size: neden eylemleriniz hep brezilya,türkiye vs. gelişmekte olan ülkelere yönelik? neden gelişmiş ülkelere göstermelik birkaç eylem dışında eylem yapmıyorsunuz? ayrıca BP hissedarlığınız hala devam ediyor mu?
       +2
       • madlord
        madlord 12 Nisan 2011 - 11:27greenpeace beni zerre kadar ilgilendirmiyor ama 2002′de yapılan bir araştırmaya göre Güneş’in 1 günde Dünya’ya verdiği enerji ile Dünya’da 1 yılda tüketilen enerji miktarı aynı. Bu enerjinin sizce de daha fazla araştırılıp geliştirilmesi gerekmiyor mu? Peki neden bu konuda çok fazla yatırım ve araştırma fonu yok? Nedeni gayet basit; Güneşi yönetemezsiniz ama petrolü ve diğer yer altı kaynaklarını çok rahat yönetebilirsiniz. Bu düşüncedeki insan kılığındaki şeytanlar için Dünya’nın kirlenmesi bile bir fırsat. Kirlilik demek insanoğlunu kafeslemek, kısıtlamak ve korkuyla yaşatmak demek, bu da daha kolay yönetmek demek.
        +4
        • Hal0
         Hal0 12 Nisan 2011 - 09:28@nuanda;
         sebep? greenpeace yerli malı mı? kuruyemiş mi greenpeace? milli değer mi?
         +7
         • nuanda
          nuanda 12 Nisan 2011 - 08:57greepeace i kötüleyenler sizi sınır dışına alalım orada yaşayın bir zahmet.
          -13
          • dikistutmaz
           dikistutmaz 12 Nisan 2011 - 02:31@ hemundi sende nasıl bir mantık var arkadas.elektronik muzikle HES'e karsı olmayı nasıl bagdaştırdın böyle?ha tamam aklına geldi de buraya yazarken hiç mi düşünmedin zihninde? bir akıl süzgeci yok mu sende? iyi aq elektrik kullancaz diye .nansını sksinler ortalığın ki öyle yapıyorlar zaten.google a yenilenebilir enerji yaz bakalım ne çıkacak karşına.bu arada nükleerinde aq arkadaş patron tayfası cebini biraz daha doldurcak diye ben dünyamı yok sayamam.bazı arkadaşlar yorumlarında yok kullanmasını bilirsen sorun cıkmaz faydalıdır vs. şok oldum.ulan japonlar bile bin pişman şimdi.noldu bi deprem bi tsunami adamlar kçını yırtıo şimdi.ha nükleeri savunan arkadaslar şimdi bu parcaları birleştirin güzel zihinlerinizde bir zahmet.yer küre,zelzele,tsunami,sel,yıkım,dağılma,sızma,felaket,nükleer,enerji,santral,elektrik,boş iş...
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...