Patron Kim? - Şifre Çözücü Ece

3.135 izlenme - 07 Mayıs 2011
nieuwzade nieuwzade diyor ki;
2003 yılında ATV'de başlayıp kısa süren, ''Who's The Boss'' sitcomunun Türk versiyonu olan ''Patron Kim ?'' dizisinden bir kesit...

Patronu Haluk ile, haftasonu bir dağ evinde terfi edeceği umuduyla yatıp yatmama (a.k.a tabak kırıp kırmama) konusunda gidip gelen Sibel'e (Janset) gece vakti evin çalışanı Cem (Cem Davran) tarafından akıl verilir ve sabah kahvaltısında neye karar verip vermediği sorulur. Yaşları küçük olan çocukların önünde yapılan şifreli tabak konuşması pek de işe yaramayacaktır.

Zira Ece kızımız (Merve Pekbelgin), Mert oğlumuzun (Ilgaz Çelik) sorusu karşısında adeta bir Cine5 dekoderi, bir Meydan Larousse, bir Ana Britanica, hatta ve hatta bir Vikipedi kesilecektir.
Kategori: Dizi
sitene ekle
Etiketler: atv patron kim cem davran janset ayten gökçer merve pekbelgin ılgaz çelik sitcom seks tabak

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • aysidedpipıl
    aysidedpipıl 07 Mayıs 2011 - 13:20Ben de eminoo81'e katılıyor, önce niuwzade'ye sonra adminlerimize teşekkür ediyorum. İşte sitede görmek istediğimiz paylaşımlar bunlar. Bu adminler oldukça hep böyle kaliteli, espri bombası, adeta sevgi kelebeği içerikler görürüz. Ne öyle Kaygısızlar filan. En güzeli sitcom; Çocuklar Duymasın'daki mizahı arasanız dünyada bulamazsanız a dostlar. Bu arada Sihirli Annem'in geri dönüyor olması da kalbimi sevinçle doldurup, çikolataya batırıyor.
    +4

    Popüler İçerikler

    © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...