Kavanozdaki Adam - 2.Bölüm

80sforever 80sforever diyor ki;
Kavanozdaki Adam, bir döneme damgasını vurmuş bir yapımdır. İlk olarak 1987'de TRT1'de yayınlanan yapım, Türkiye’nin ilk bilim kurgu dizisi olarak tarihe geçmiştir.

Dizinin Konusu: Semih Şerifoğlu, oğlunu kaybetmesinin ardından ölüm olgusuna yoğunlaşan ünlü bir yazardır. Aniden baş gösteren ve onu ölümün eşiğine getiren rahatsızlığına, beyninde büyüyen bir tümörün neden olduğunu öğrenir. beyin nakli üzerine araştırmalarıyla uluslar arası şöhret kazanan Prof. Kenan Aksal?ın yaptığı ameliyatla, yazar Şerifoğlu?na okuma yazma bilmeyen bir kan davası kurbanının beyni nakledilir. Şerifoğlu ameliyatın ardından kendini, taşıdığı beynin sahibi Mehmet Ekinci olarak bilir ve bedenini yadırgar. Prof. Aksal için bu beklenmedik bir sürpriz değildir. Onu bekleyen sürpriz ise, yoğun çalışmaları yüzünden ihmal ettiği ailesinde yaşanan faciadır. Üstelik hayatını bağladığı çalışmaları katliam ve canavarlıkla suçlanmasına neden olacaktır.

lk bölüm için:
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59701/kavanozdaki-adam-1bolum
Kategori: Dizi
sitene ekle
Etiketler: kavanozdaki adam 2bölüm ahmet mekin nevra serezli metin serezli
1 24 Ekim 2011
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • adamgibikullanicisecmeseysi
    adamgibikullanicisecmeseysi 23 Haziran 2012 - 22:29ula başladık aha gidiyoz ama inşallah tamamına erecek dizi... hevesimiz kursağımızda kalmasında:))

    bu arada dizi harbiden güzel...
    © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...