Eboue'yi National Geographic'te İzleyin - Bjk Tv

sesligemi sesligemi diyor ki;
Bjk tv'deki sunucu abimiz Galatasaraylı Eboue'ye çok sinirlenmiş ki kavgada bile söylenmeyecek bir söz söylüyor.
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: eboue bjk tv beşiktaş galatasaray futbol national geographic
5 21 Kasım 2011
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • roncatto
  +81
 • hayatbostantuniyecos
  hayatbostantuniyecos 22 Kasım 2011 - 00:22bir beşiktaşlı olarak bu yorumcuya gereğinin yapılmasını diliyorum, o gün stattaydım tamam ebouenin oyunu yavaşlatması taraftarları kızdırdı. ama taraftar eboueyi renginden dolayı ıslıklamadı. taraftar aynı tepkileri engin baytara da gösterdi. yine dediğim gibi bu müptezel yorumcu hakkında gerekenin yapılması gerek.
  +26

Tüm Yorumlar

 • mucrim
  mucrim 02 Nisan 2015 - 13:44bu zavallı kargalar eboueye fuck you dediler eboue sikti bıraktı. ayhan akmanı ıslıkladılar küfürlediler ayhan akman sikti bıraktı sahada. Carlos arroyoya fuck you dediller arroyu sikti. ergin atamanı ıslıkladılar ergin ataman içerde dışarda sikiyor her maç. fatih daha bunun fatih terimi var melo'su var kime fuck you deseler bunları fuck yapıyor:)
  -1
  • voxdei
   voxdei 24 Kasım 2011 - 22:21Stadda yaşanan olaylarda İngiltere ya da İspanyada olduğu türden bir ırkçılık olduğunu sanmıyorum. Fanatik, agresif, kavgacı, küfürbaz...her şey olabiliriz ancak ırkçılık sosyolojik olarak bizde durmaz.Hamaset yapmıyorum. Ciddiyim.GS'liyim.
   -3
   • liselimumtaz
    liselimumtaz 24 Kasım 2011 - 01:47http://www.youtube.com/watch?v=N8nn4NUwRww

    Alonesmaug adlı zat-ı muhterem, bu linki buraya vermeden önce keşke o videonun arka planındaki tezahüratı münasip taraflarınla değil de kulağınla dinleseydin be birader...
    O maçta bizzat oradaydım ben, ufak çocuklar gibi heyecanlanmanı gerektirecek bir ırkçı tezahürat değil o, orada hanımevladı gibi top oynadığı için, sırtına orasına burasına gelen yabancı maddeleri suratına geliyormuş gibi betimleyip, suratını parçalayacakmış gibi çok tehlikeli madde numarası yaptığı için f*ck you eboue demiş bulunmaktayız bir anlık sinir ile.

    Gözlerini de dört açıp izlersen şayet suratına yabancı cisim gelmediğini, vücuduna isabet edenin su şişelerinden ibaret olduğunu görmüş olursun, öptüm selamlar.
    -8
    • zubo
     zubo 24 Kasım 2011 - 01:02demek ki bir BJK'li bir GS'li yi de ısırabiliyormuş bilinenin aksine...
     -1
     • Alonesmaug
      Alonesmaug 24 Kasım 2011 - 00:07http://www.facebook.com/photo.php?v=222073524527409
      bu linkten de görüleceği gibi eboue nin yüzüne de yabancı cisim geliyor. ayrıca http://www.youtube.com/watch?v=N8nn4NUwRww bu linkte maymun eboue diye bağıran çarşı da duyulabilir. hala biz ırkçı değiliz diyorlar ama nasıl inanalım bunları gördükten sonra?
      +1
      • yasmax
       yasmax 23 Kasım 2011 - 20:03pislik herif
       +6
       • azzurri
        azzurri 23 Kasım 2011 - 14:06senin ananı da brazzers'ta sık görüyorlar değil mi...( biz binlerce km öteden eto'o ya sahip çıkmış taraftarız sen kimsin ırkçılık yapıyosun ..not : beşiktaşlıyım)
        +19
        • maniyak
         maniyak 23 Kasım 2011 - 00:34bakın arkadaşlar ben iki şeyden nefret ederim 1 ırkçılık 2 zenciler
         +16
         • iapetian
          iapetian 22 Kasım 2011 - 20:16Futbol zaten kötü; zevk, keyif, tat hiç bir şey vermiyor. Üstüne asgari ücretin simit-çay parası katsayısıyla hesaplanabildiği bir zamanda futbolcuların aldığı absürd paralar, başarısız milli takımın aldığı inanılmaz primler. İşi gücü bırakıp hatta sahada ne yapıldığını, o stada o soğukta niye gittiğini şarkı türkü öyleyip bağırıp çığırmaktan unutmuş yirmi otuz bin insan. Sonra gelsin küfür, şiddet ırkçılık, saçma sapan yorumcuların saçma sapan lafları.

          Arkadaşlar madem bu kadar futbolu seviyorsunuz toplanın haftasonları yapın halı saha maçı gazozuna. Sktir edin elin adamını. Hem kalp sağlığınız iyi olur hem futbol keyfini tatmış olursunuz. Ne elektrik kalır ne şiddet. Ohh mis.

          O taraftar gruplarını kuran arkadaşlar futbolu bu kadar sevselerdi gider kendi amatör futbol takımlarını kurarlardı. Ne başının ne sonunun bir faydası olan süper lig maçlarında böğürmekten daha pratik bir eğlence olurdu.

          Şu taraftar lafına da sinir oluyorum. Taraf maraf değilim arkadaş ben. Ben seyirci olamk istiyorum, niye illa adamı etiketlemek zorundasınız şu takımlı bu takımlı diye? Arkadaş maçlar 50ye 49 bitsin ama gol olsun. Gol izlemekten beyin hamcıklaması olalım. 1-0 olmasın bizim olmasın. Her maçta beş yüz gol görelim a.k. İzleyeylim kol kola eğlenelim sonra da gidip bira içip gol kaçıranlarla dalga geçelim.

          Hem niye futbol sadece? Geçende youtube'da eskrim şampiyonası izledim. İngiltere futbolundan bile daha keyifli lan...
          -3
          • newconcept
           newconcept 22 Kasım 2011 - 18:31Irkçılık yapan herkesin rengi milliyeti konumu cismi ne olursa olsun Allah belasını versin. Unutanlar için ; http://kes.im/1ul
           +16
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...