Ateizm Teşhisi Konulan Can Polat Sardır'ın Dramı

3.424 izlenme - 11 Mart 2012
oasisdeki liam oasisdeki liam diyor ki;
Bilindiği üzere çağımızın vebası olan ateizm canlar yakmaya devam ediyor. İnternet cafe sahibi Can Polat Sardır'ın dramını izliyoruz efendim.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: ateizm tehdidi ateizm can polat sardır randıman
32

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • vimpire
  vimpire 11 Mart 2012 - 09:45Doç. Dr. Kutsi
  +7
 • henry gale
  henry gale 12 Mart 2012 - 03:47ana sayfada olması gereken bir video daha. ama "15 yıldır bakireyim" başlıklı video daha çok ilgi çeker tabii. daha çok tık alır.
  +4

Tüm Yorumlar

 • takahara
  takahara 29 Aralık 2012 - 03:18-Neden doktora gitmediz
  -İhmalsizlik. :-))
  +1
  • Ceysın Sıteytım
   Ceysın Sıteytım 03 Haziran 2012 - 15:59Herkes istediğine inanmakta özgürdür . İnanmak veya inanmamak kişiye özgürdür. Dalga geçmeyi ise acizlik olarak görüyorum.
   • Bozkırın Tezenesi
    Bozkırın Tezenesi 13 Mart 2012 - 00:05Ciddi bir emek harcanmışa benziyor. Lâkin sadece emek yetiyor mu işte orasını tekrar düşünmek lazım.
    +1
    • deathandcompany
     deathandcompany 12 Mart 2012 - 19:4102:27 doktor kutsi'nin kulağının da maşallahı varmış
     • henry gale
      henry gale 12 Mart 2012 - 03:47ana sayfada olması gereken bir video daha. ama "15 yıldır bakireyim" başlıklı video daha çok ilgi çeker tabii. daha çok tık alır.
      +4
      • gurselyigit
       gurselyigit 12 Mart 2012 - 02:26yorumumdaki ironi anlamayıp, videoyu beğenmeyene şakirt nitelemesi yapan zihniyete... güzel kardeşim öncelikle şakirt kelimesini araştırdın mı bilmem ama kur'an öğrenen kişiye verilen bir sıfattır. bilmem ne cemaatini taşağa alma adına garip nitelemeler bulunmadan bunu bilirsen belki saygı duyarsın en azından dinlere saygın varsa. üzülerek belirtmeden gecemicem benim hiç bir siyasi ya da sivil bir topluluk grup ya da cemaatle bağım yoktur hatta gönülden bile yoktur. sadece fenerbahçeliyim bu sayılırsa. üzülerek diyorum çünkü bu ülkede düşüncelerinizi belitirken bi kılıfa koyulup kalıp düşünceye sokulup ocu bucu yapmak cok basit. ocu bucu olmadığımı söylemek zorundayım ne yazık ki söylemesem kalıplara sığacam cünkü. ironik olana gelince; dünyanın ve yaşamın sifrelerini çözmüş modundaki ateistimiz beni alttaki yorumum gibi görüyo kardeşim. benim kendini insan yerine koymadığımı düşünüyo kardeşim. her ortamda aşağıladığımı düşünüyo kardeşim. bu videoda bu zihniyetin ürünü değil mi kimsenin inançlarıyla sorunumun olmadığını kimin ne bok yediğinin beni ilgilendirmediğini anlamıyo. bir takmış allahcılar yobaz, tanrıcılar tabularını yıkamayan geri kafalı... ne lan bu olum sen genel anlamda ezilmişlik hissi taşıyorsun diye bir iki tepki aldın diye herkese mi bunu yapman gerek bu genelleme niye. ben namazımı kılıp ateist biriyle aynı evde yaşayacak kapasitede bir insanım belki neye göre kime yargılıyorsun beni sen. nerden geliyo bu önyargı yobazlığı... bu vidoenun anlatmak istediği de tüm toplumun atesitlere kötü baktığını anlatmaya çalışmış lan koca amerika zenciler neler çekti siz bu ülke de neler gördünüz ? toplumun daha büyük sorunları var be sizin inancınıza laf eden mi oldu camiye girip allah yoktur diye bağırmayınca. bu ateistleri escinsellerin toplanıp arada bir özgürlük diye miting yapmalarına benzetiyorum bu dışlanmışlık ve kendini kabul ettirme girişimlerini.
       -10
       • soraya
        soraya 12 Mart 2012 - 00:27simay buduvar
        • sfteses
         sfteses 11 Mart 2012 - 23:44Çoğunluğun ateistlere yönelik hastalıklı bakışını muhteşem oyunculuk, yerinde espriler ve güzel bir kurguyla bizlere sunmuşlar. Tekrar tekrar izleyeceğim kaliteli bir çalışma olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler. Ayrıca tekrar değinmek istiyorum hakkaten oyunculuklar muhteşem.. Bu kaliteli işi sindiremeyen beyinsiz şakirtlerin sistematik karalama içerikli yorumları beni bir kez daha güldürdü. Tekrar ellerine sağlık. Yeni çalışmalarınızı bekliyoruz.
         +4
         • amatdesmotes
          amatdesmotes 11 Mart 2012 - 19:34spiker başımı döndürdü.
          +3
          • gurselyigit
           gurselyigit 11 Mart 2012 - 17:22tamam la tamam mesajı aldık yobazlardan bıktınız ateizmi savunuyorsunuz bundan korkulmaması gerektiğine vurgu yapıyosunuz tamam. ateistlere artık insan gözüyle bakacam tamam. (!)
           -15

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...