Derviş - Yalancı

1.468 izlenme - 22 Nisan 2012
tırtkadın tırtkadın diyor ki;
Derviş 2001 yılında patlama yapmaya çalıştığı bu ilk klibi ile o dönem MMC kanalında sıklıkla ekranlara gelmiştir. Kanalın sahibi Mahsun Kırmızıgül'ün de klip ve Derviş üzerindeki etkisi fazlasıyla hissedilmeltedir. (Bknz. Kameraya epoksi bakışlar atmalar falan filan) O dönemin MMC izleyicileri belki de hatırlarlar Derviş'i! " Bir an görmesem gözlerim bana seni soruyor" , " Boşluktayım sallanıyorum, gittikçe yaşlanıyorum" ve "Karanlık gecemin hayırsız zalim kızı" gibi komplike cümleler ile dinleyicisini kendisine bağlıyor... Şarkı boyunca hayata ve sevdiğine karşı olan bu sitemkar duruşunda kendisine dansözler de eşlik ediyor!
Alkışlarla coşuyoruz....
Kategori: Müzik
sitene ekle
Etiketler: derviş yalancı

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • dervis55
  dervis55 18 Ekim 2012 - 01:21ne anlarsiniz lan muzikten acik göt olsa izlersiniz.. alt yapi ses tam oturmus...hala piyasada kendisi medyadan uzak hala cikarabiliyor belirli kitlesi var..medya maymunlari bile cikaramiyor artik..
  -2
  • Stuttgartlı
   Stuttgartlı 22 Nisan 2012 - 14:39Cok kaba olacak bilincindeyim ama su yavsak kücük emrah bakisindan ne zaman kurtulacak bu millet. Bkz 1:35

   Popüler İçerikler

   © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...