Sahi aşk nedir? Sevgi nedir?
Şimdiki gençlerin 2 günlük yaşadıkları duygu karmaşası mı oluyor? Bence değil. Bence benim şuan içerisinde bulunduğum duruma aşk diyebiliriz.1 küsur senedir ayrı olduğun kıza halen deli gibi bir aşk besliyorsan eğer sende, o zaman bence sende gerçek âşıksındır.
Ömrünüzün geri kalan kısmı için ona yer ayırmışken, gitmesi bir anda ne kadar boş bir dünyada yaşadığını anlamak,içerisinde bulunduğun durumu açıklayamamak..
Sahi aşk nedir? Bana aşkın tanımını yapabilir misiniz? Yaklaşık 20 saat aç kalmak mıdır onun için? Yoksa başka bir şey midir?
Tam unuttum derken, bir anda resmini görüp de için içine sığmamasına ve halen sevdiğini anlamaktır bence gerçek aşk.
Ona baktığın gibi başka bir kıza bakamamak, ona hissettiğin şeyleri başkasına hissedememek, ona gülümsediğin gibi başka bir kıza gülümsemeyi becerememektir. Başka bir kızın gözüne bakarken veyahutta onunla samimileşmeye başladığın zaman, onu aldattığını hissetmek; Nasıl bir duygunun esiridir bilemiyorum. Ama bana sorarsanız ölümsüz aşkın eseridir bunlar.
Kimseyi o kadar çok sevmeyin derdim sizlere ancak, bunun sizin elinizde olmadığını hatırlatırım.
Hayatımda asla keşke demedim. İlk sevgilimden son sevgilime kadar. Şuanda içerisinde bulunduğum durumu açıklayacak bir kelimeler bütünü yok, bulamıyorum. Belki sadistçe bir aşkın içerisindeyim belki platonik belki de sersemce kapılmış bir sevda. Ama bunlardan hangisi olursa olsun, sizin elinizde değildir bu duruma düşmek.
Hep yaşadığım ilişkilerden tecrübe edindim. İlk ilişkim 2 ay sürdü ama hatalarımı gördüm, ikinci ilişkim 9 ay sürdü ve ilk ilişkide yaptıklarımı yapmadım. Son ilişkim, işte sadistçe sevdiğim ilişkim ise 1 sene sürdü, ikinci ilişkimdeki hatalarımı bunda da tekrarlamadım. Nerede hata yaptığımı bu sefer gerçekten bulamadım. O kadar kusursuzdu ki benim tarafımca..
Sizlere tavsiyem, iki günlük aşklardan ziyade ömürlük sevin; olmazsa da o ilişkiden tecrübeler edinin.
Daha fazla şey yazmak isterdim, daha edebil bir dil ile ancak sıkılabileceğinizi düşünerek, kısa ve öz, yalın bir dil tercih ettim.
Kendinize iyi bakın, saygılarla..

Aşk

1.040 kez bakıldı - 17 Temmuz 2012
aka sehzade aka sehzade diyor ki;
Kategori: Ciddi
Etiketler: aşk sevgi kız90lar erkekler saçmalamak içini dökmek
1 17 Temmuz 2012

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

Popüler İçerikler

1078
3. sshyzhe
720
4. buyur
653
5. exixiz
595
383
7. Olcays1
360
172
156
PUANLAMA?
© 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...