Süleyman Seba - Stadyum

rbaggio rbaggio diyor ki;
Futbolun şiddet, nefret, küfür, para ve ne olursa olsun kazanmak anlamına geldiği günümüzde, tekrar izlenilmesi gereken bir video.
Duruşu, beyefendiliği ve asaletiyle yeni neslin tanıması gereken en önemli futbol adamlarından biri; Süleyman Seba. Süleyman Seba, tevazudur.
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: süleyman seba aziz yıldırım beşiktaş fitbol futbol masaya yumruk vurmak tevazu
57 31 Temmuz 2012
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • denverzlatan
  denverzlatan 31 Temmuz 2012 - 02:00Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi İzmir'de yenerek Türkiye kupasını kaldırdığı maçtan sonra iki takımın aynı uçakla İstanbul'a döndüğü gün BJKli futbolcuları tesislere gidene kadar sevinç gösterisi yapmamaları için uyaran, ''ezeli rakibimiz ama daha da önemlisi ebedi dostumuz Fenerbahçeli kardeşlerimiz o haldeyken kutlama yapmak ayıptır'' diyen efsane başkan Süleyman SEBA... Adamsın adam!
  +40
 • siradaniki
  siradaniki 31 Temmuz 2012 - 01:15Tr deki kapitalist olmayan son başkan.
  +32

Tüm Yorumlar

 • hunbozkurt
  hunbozkurt 13 Ekim 2014 - 14:03Süleyman Seba Tüyler diken diken be Başkan, Efsane Başkan...
  • yuje
   yuje 23 Ekim 2012 - 14:22Aziz yıldırım'ın da bi kulağından girmiş diğerinden çıkmış heralde.. bugünkü haline bakarsak
   +7
   • ciddiyetsiz
    ciddiyetsiz 15 Ağustos 2012 - 06:56gözlerim yaşlı izledim. içim burkuldu yüreğim sızladı. 24 yaşındayım. 4 yaşında bulgaristandan türkiyeye göç ettim. kendimi anca yeni bildiğim zamanlarda o yıllarda daha "beyiktas" dediğim zamanlardan beni beşiktaşlı yaptın süleyman baba. sen olmasan bir jenerasyon beşiktaşlı olmayacaktı. hala senden aldığım düsturla futbol benim için endüstri değil futbol. yenince rakibimi küçük düşürmüyorsam, yenilince rakibimi tebrik ediyorsam da hep senin sayende. tek kelime ile ADAMSIN.
    +5
    • bluesbassist
     bluesbassist 01 Ağustos 2012 - 02:11Godfather 1'de Sonny öldükten sonra Don'ların toplantısında Vito Corleone'nin konuşması geldi aklıma nedense... Müzik, Mehmet Ali Yılmaz ve Aziz Yıldırım'ın bakışlarının da etkisi vardır muhtemelen.
     +3
     • irresolute
      irresolute 01 Ağustos 2012 - 02:09Bu tarz adamlar sadece bir takımla sınırlandırılamayacak adamlardır.Türk futbolu,gurur,onur,şeref dedin mi önde gelen adamlardır."Para" kelimesini en son dilinin ucuna getiren (o da araç olarak kullanmak için) değerlerdir. Futbolla ilgili birini yolda durdurup "Süleyman Seba" deseniz hangi takımı tutuyo olursa olsun önünü ilikler,saygıyla eğilir o kişi.İçinde oldukları için türk futbolunun gururudur bu insanlar.Süleyman Seba,Özhan Canaydın gibi eskilerden daha birçok isim yazılabilir bu gurur tablosuna.Bu gidişle kolay kolay yazılacak birilerini de bulamayacağız ama bir umut bekliyoruz takımları,renkleri değil de futbolu severler olarak.
      +5
      • audioslaver
       audioslaver 01 Ağustos 2012 - 01:30Senin gibiler sayesinde Beşiktaş' a gönül verdik Seba, şimdikiler umurumda değil. Metal kupaların kulu kölesi değil; şerefin, üstün ahlakın ve beyefendiliğin gönülden taraftarı olduk.
       +8
       • bokabas
        bokabas 01 Ağustos 2012 - 01:07süleyman seba kanun derken aziz başkanı gösteriyor; o an kafalardaki ampulün yandığı an gibi adeta.
        +2
        • enttm
         enttm 31 Temmuz 2012 - 23:01Çok düzgün adam valla fenerliyim ama Süleyman babayı çok severim Allah uzun ömür versin
         +5
         • kel adam
          kel adam 31 Temmuz 2012 - 19:36@eyyorcu taraftar grupları kendilerini kluplerden üstün görmeye baslayınca böyle oluyor iste.Ultraslan da bu yolda gidiyor gibime geliyor
          • patrik
           patrik 31 Temmuz 2012 - 18:59Bir Fenerbahçeli olarak Sülayman Seba'yı görünce kıskanıyor ve imreniyorum..
           +9
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...