Yüksek Bütçeli İdam Sahnesi - Muhteşem Yüzyıl

Levi Levi diyor ki;
Sözüm ona Türkiye'de en çok izlenen dizi olacaksın, kamyon yüküyle reklam getirisini götüreceksin lakin 30 adamın infazının yapılacağı sahnede 30 tane figüran bulup asmak yerine plastik maketleri asacaksın, hadi bunu da yaptın bir de deli gibi esen rüzgarda arkada zangır zangır sallanan maketlere de göz yumacak bir de üstüne çok başarılı olmayı bekleyeceksin öyle mi? Daha çok beklersiniz bence bu kafayla... Tudors'u taklit etmek bir yana dursun kendi duruşunuzu şaşırmışsınız karga - keklik hesabı.
Kategori: Dizi
sitene ekle
Etiketler: muhteşem yüzyıl yüksek bütçeli idam sahnesi kolpa dizi hata kurgu
18 16 Ekim 2012
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • fakiryahudi
  fakiryahudi 16 Ekim 2012 - 19:15Açıklamayı okuyana kadar anlamadım niye dalga geçildiğini. İşte benim gibiler yüzünden teelvizyonumuz bu halde..
  +42
 • ekran
  ekran 16 Ekim 2012 - 19:06bari içine biraz kum dolduraydınız lan
  +40

Tüm Yorumlar

 • zalmanak
  zalmanak 14 Ağustos 2013 - 08:42muhteşem rezalet, senaryo, efekt, ışık
  +2
  • Nekrofili
   Nekrofili 09 Mayıs 2013 - 19:52Figüran asılabilir arkadaşım. O ipi öyle bir bağlarsın ki, dışardan sadece kafasına ip geçmiş gibi gözükür ama bütün ağırlık, kıyafetinin içinden omuzlara bağlanan iplere biner. Bu yöntemin varlığını bilmeyen kaldı mı la hala?
   • mehmetkarakurt
    mehmetkarakurt 16 Kasım 2012 - 17:01ömrümün geri kalanında Mına koduğumunun Vodafonunu kullanmoyacam. Zaten ingilizlere gıcıktım. Ailemden de kimseye vodafon aldırmayacam.
    +3
    • aytacnet
     aytacnet 20 Ekim 2012 - 17:06sen şükret ki maketlere kostüm giydirmişler..
     +13
     • zikembe
      zikembe 20 Ekim 2012 - 08:15maketlere bi çift kanat taksan thy rekabet edemez batar
      +2
      • chewrokee
       chewrokee 17 Ekim 2012 - 17:13Beyler anlamadığıınız bir yer var. Bu dizinin adı AŞK-I DERÛN. Yani padişahın yaşadığı büyük aşkı anlatıyor. Asıl amaç tarihi anlatmak değildir. Zamanda yaşanılan olaylar şu ana ve dizi olaylarına göre tasarlanarak yorumlanır.

       Bazıları diyor ki Süleymanın 7 yılı sarayda geçmiş. Hep savaşlardaymış. Evet doğrudur. Dizide de farklı bir şey yapmıyor. Tarihlere bakarsanız bir bölümde 7 yıl birden atlanıyor. Bu süre savaşta geçiyor. Sonra 3-4 bölüm birden Saraydaki 1 hafta işleniyor.

       Demem o ki; zaman kavramını karıştırmayın, özenli izleyiciyseniz bunlara dikkat etmeden yorum yapmayın, ha bir de bunun bir Aşk dizisi olduğunu unutmadan izleyin.

       Vidyoyu yükleyen arkadaş da haklı. Böyle güzel bir dizide bu denli maket kullanmaları hiç hoş değil ve dizinin tüm büyüsünü izlerken bozuyor. Adam akıllı bir şeyler kullanın lan.

       Tamam sakinim.
       +18
       • yegenek
        yegenek 17 Ekim 2012 - 15:5640 senelik Kara Murat,Malkoçoğlu, Tarkan filmlerindeki efektlerden gram ilerleme yok. En azından o zamanki filmler samimidir , yokluk içinde yapılmış filmlerdir zevkle izlersin . Bu ne peki sarayda geçen bir Köle Isaura, Dallas tarzı gubidik bir dizi.
        +4
        • elun nişanlısu
         elun nişanlısu 17 Ekim 2012 - 15:14filmin yönetmeni : niye lan gerçek ınsanmı öldurelım maket ascaz tabi
         +6
         • Edekentli
          Edekentli 17 Ekim 2012 - 12:30muhteşem yüzyıl'ı izleyince Türkiye Cumhuriyetini yıllarca soyup soğana çevirdiler dediğimiz siyasilerimizin elini öpesim geldi.
          Bizim şanlı Osmanlı Devletimizi sex düşkünü, kadınların yönetiminde, padişahın egolarını tatmin ettikleri bir devlet olarak göstermelerini hiç doğru bulmuyorum.
          Ayrıca padişahın hiç bir cariyeyle nikahlı olmadığını göstermeleri de, bizim Osmanlı padişahlarımızın hayatları boyunca zina yaptığını göstermekte.Ben bunların hiç birine inanmıyorum.
          -6
          • alocacoc
           alocacoc 17 Ekim 2012 - 10:46"30 tane figüran bulup asmak yerine" adamları assalar ya gerçekten. Prodüksüyonu zayıf olan diziyi izlemeyin sizde arkadaş. Ben öyle yapıyorum. Para ödeyip izlediğimiz televizyonlar bize reklamları izlediğimiz için para ödeyene kadar da tv ye mesafeliyim.
           +12
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...