Ebru Gündeş - Dön Ne Olur

TR_Retrospektif TR_Retrospektif diyor ki;
Ebru Gündeş 1999 yılında hayranlarının karşısına yepyeni bir albümle çıktı. 'Dön Ne Olur' adını taşıyan bu albümünün stüdyodaki tanıtımı sırasında , basın mensupları önünde beyin kanaması geçiren 25 yaşındaki Ebru Gündeş, bir süre hastanede kaldıktan sonra, uzun bir süre de dinlenerek hayranlarından uzak kaldı. Ebru Gündeş´in 'Dön Ne Olur' albümü milyon barajını geçerek büyük bir rekora imza attı[kaynak belirtilmeli]. Tarık Ağansoy´un düzenlemelerini yaptığı albümde, genç söz yazarı ve bestecilerin de parçaları bulunuyor. Sezgin Büyük, Altan Çetin, Sinan Özşeker, Ertuğrul Polat, Hakkı Yalçın´ın yanı sıra Sezen Aksu´nun unutulmaz 'Hata' parçası da albümde yer alıyor.

Uzun bir süre dinlenme döneminin ardından, ilk konserini 11 Mart 2000 gecesi Bostancı Gösteri Merkezi´nde veren Ebru Gündeş, konserin tüm gelirini Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Vakfı Hastanesi Reanimasyon Kliniği´ne bağışladı.
Kategori: Müzik
sitene ekle
Etiketler: ebru gündeş 1999 dön ne olur
3 27 Kasım 2012
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • Hoppalayokya
    Hoppalayokya 10 Ocak 2013 - 05:12Her dinleyişim klibini izleyişim burnumun kemiğini sızlatır ama genede vazgeçemiyrm, ebru gündeşin beyin kanaması geçirdiği günlerdi, salya sümük ağlamıştık iyileşsin diye dualar etmiştik kardeşimle.s
    +3
    © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...