Best of Atilla Kaptan

Best of Atilla Kaptan
panik09 diyor ki;
Koleksiyon diye bir şey olurda Atilla Kaptan'ı eklememek olmaz dedim ve en güzel 10 videosunu seçmeye çalıştım iyi seyirler...

Atilla Kaptan - 1995 Tatilya Gezisi

14 Mayıs 2013
hacktor hacktor diyor ki;

Atilla Kaptan'ın zamanının ötesinde bir adam olduğunu bu videoda da görmüş oluyoruz, yine kamerası ve ek olarak karikatürlerden fırlamış yeşil çantasıyla gittiği Tatilya'nın, birgün nostaljik bir değer taşıyacağını biliyormuşçasına tuvaletini bile çekmiş.

Malumunuz artık Tatilya diye bir yer yok ve elimizdeki en değerli arşiv bu video. Sağolasın atilla kaptan. Yeşil Çanta'da post-it'ler gördüm, orada kimbilir einstein'in bile anlayamayacağı ne notlar yazıyordu.

+13
hayyami24 14 Mayıs 2013 - 19:15

95 yılına göre mükemmel bir yerdi tatilya

+11
kasadanbibiraver 15 Mayıs 2013 - 00:52

Ben atilla kaptanın ajan olduğunu ve cia tarafından türkiyede unutulduğunu düşünüyorum.

cilginpompaci 28 Ocak 2014 - 00:50

4.00 Cradle of filth in Babylon AD videosunu animsatti

vs337 17 Ağustos 2013 - 23:33

botu falan anlarım ama tuvalette çekim yapmanın sebebi nedir abi? o haldeyken içeri biri girse insan ne yapacağını şaşırır.

darkobokovic 22 Temmuz 2013 - 03:16

videonun çekiliş şekli, tatilya'nın 20 nisan 1996'da açılmasından dolayı enteresan olan başlıktan daha enteresan olmuş.

sınektezi 16 Mayıs 2013 - 17:46

biz 3 erkek kardeştik annem babama yalvarıyodu okuldaki herkes gidiyo sende gönder diye öle gittik kişi başı 15 tl verdik sanırsam neyse okulca gittik bize 1 saatte bir toplancaz dediler biz dışarda toplancaz diye 1 saat sonra cıktık dışarı güvenlik almıyo bizi yalvar yakar girdik girişte herkese kupon veriyolar koluna takıyodun yemek felan yeniyomuş felan benimde abim kumarbaz oldugu için jetonlu makineden 1 tane saat bi kaç tane ayı aldı milletin kuponlarınıda aldık kandırarak su atan silahlar vardı aşağıda onlarla hedefe attık. Neyse akşam 7 de eve gitcektik abimin bana jeton makinesinden hediye ettiği saati su kaydıragında suya sokunca tabi garibim saat bozulmuş ulan saat 8i geçmiş olmuş biz çarpışan araba kuyrugunda bekliyodikki bizi bulana dek sonra bi cıktık bütün okul bekliyo bizi dışarda :D ulan kücüğüz diye müdür yardımcısı alaboraya bindirmemişti ama biz takarmıyız yasağı gittik abimler bindi beni boydan almadılar ya la gene binememiştim hepsine bindim içimde kalmıştı sırf hepsinden tadalım okadar para verdik diye atlı karınca helikopter siyah cizgi izleyen böcek hepsine bindim : ) korkuttüneline her girişimde farklı biyerden cıktım daha keşfedemediğim nereleri vardı kim bilir ama yerdeki yuvarlak silindirli zemin sakat işti aga .

+2 Up Down
dandikadam 16 Mayıs 2013 - 17:11

Hiç gidemedim ama hep istedim.

+1 Up Down
onaltidokuz 16 Mayıs 2013 - 10:51

trene binmek için 1.5 saat beklediğim ama 2 dakikadan az sürdüğü yıllar.

hanfrichter 16 Mayıs 2013 - 00:26

atilla abim sakalsizz

+1 Up Down
witchase 15 Mayıs 2013 - 23:28

öncelikle hepinizden yaşlıyım sanırım ben ortaokula gidiyodum tatilya açıldığında sanırım o nedenle masal anlatan ağaçla hiç vakit geçirmedim, tren kuyruğunda geçti hep zamanım sinerama çok farklı gelmişti o zaman bayılmıştım, bide su kaydırağının ikinci kaydırağı:) o daha yüksekti tam inerken fotoğrafını çekip çok pahalıya satıyolardı. Okul gezisiyle ilk gittiğimde bide hamburger içecek, patates yeme hakkın oluyodu kolundaki bileklikle, hey gidinin önünde çekildiğimiz fotoğraflarımız geldi aklıma siteye yakışır bi paylaşım olmuş, sağolasın kardeş...

capo06 15 Mayıs 2013 - 21:51

gittiğimde 6 yasında oldugumdan aklımda kalan en büyük sey masal anlatan ağaç olmuştu.. bi kuble anlatır uyurdu, sonra bekle bi daha anlatacak diye..

baris0605 15 Mayıs 2013 - 20:37

beylikdüzü'nde doğup büyümüş biri olarak 3 yıl sınırsız giriş kartım vardı diğer yıllar da çok giderdim. her gün giderdim bokunu çıkarmıştım. ailecek giderdik. sabah bi de akşam kapanmadan önce boş olurdu. su kayağı en güzeliydi. curcuna vardı. koltukların hareket ettiği sinema. o sinemada aynı 2 film yıllarca gösterilmişti. sonra her ay değiştirmeye başladılar. çarpışan arabalar güzeldi. tren de tabi. bi de vahşi batı tarzında yapılmış bi yer vardı oradan geçerdiniz sadece. 2-3 görevli olurdu orda. street figher tarzı oyunların oynandığı bi yer vardı jeton alınırdı bileklik işlemezdi onlarla az oynardık. bileklik basılırdı turnikelere sürekli. bir de girip dolaşılan bi yer varmış. labirent gibiymiş. ipuçlarını toplayıp çıkıyormuşsun. orası sonradan yapılmıştı, ben korkardım girmezdim, küçüktüm. orayı hep merak edeceğim. bi de gondol tarzı bir şey vardı. ona yaşım yetmedi hiç. ben 11 yaşındayken kapattılar tatilyayı.