Günün En Çok İzlenen Videoları - 04.12.2019

Günün En Çok İzlenen Videoları - 04.12.2019
Günün poponunda yer alan sitede en fazla izlenen videoları sizin için derledik.

Çin'in Ürettiği J-20 Savaş Uçağı

03 Aralık 2019
mtakcd mtakcd diyor ki;

Çin'in büyük bir gizlilik içinde geliştirdiği yeni savaş uçağı Chengdu J-20, 'Airshow China' etkinliğinde ilk kez görücüye çıktı.

Zhuhai kentinde 1 Kasım'da düzenlenen etkinlikte gösteri uçuşu yapan J-20'ler Amerikan F-22 jetlerinin muadili olarak tasarlandı.

Uzmanlar, J-20'nin radara yakalanmama özelliğine sahip, havadan havaya çatışmalarda ön plana çıkan F-22 Raptor tipi jetlere benzerliğine dikkat çekiyor.

+1 Up Down
omer1995 04 Aralık 2019 - 20:54

aq sömürgeci orospu çocuklarının yüz yıllardır yaptığı gibi yeni bir korku imparatorluğu yaratıyorlar.
eski düşman rusyaydı şimdi çin oldu, he ellerine fırsat geçerse hepimizi sikerler halbuki amerika eline fırsat geçerse jim beam cola verip hamburger pişiriyor bize.

sen kendi ülkeni dünyanın olmazsa olmazı yapmadıkça gelen sömürür giden sömürür kardeşim.

-1 Up Down
kalimeras 04 Aralık 2019 - 20:48

40 yasindayim ve size simdiden söyleyim cinin emparyal bir guc oldugu dunyada yasamak istemezddim.

+1 Up Down
xeniusian 04 Aralık 2019 - 14:11

Türkiye artık güçsüz bir ülke olduğunu kabullenmeli. Özellikle Türk halkı bu gerçekle yüzleşmeli yoksa yok olup gideceğiz. Dünyada her sıralamada en sonlardayız ekonomi eğitim spor dışa bağımlılık ne ararsan sonlardayız bu gerçekle neden yüzleşilmiyor anlamıyorum. Türkiye'nin en büyük handikapı hiçbir ekonomik gruba tam üye değil kah rusyaya yanlıyoruz kah amerikaya kah avrupaya bunların üçüde ayrı güçler ve birbirleriyle rekabet halind eolan güçler çok saçma değil mi günlük politikalarla bi ona bi buna yanlamamız. Bunlardan biriyle doğprusuyla yanlışıyla tam ittifak olmazsan olmaaz yok olup gidicez. Bilmiyorum denge politikası çok riskli bir anda oortada çük gibi kalabilirsin . bir de ne uzadım ne kısaldım durumu var bu yüzden işimiz çok zor bakın ülkede kalifiye adam kalmayacak 20 yıla herkes kanada avruğa göçtü veya göçmek peşinde. Altın varak sevdalıları ülkeyi yedi bitirdi.

+7 Up Down
goddamnit 03 Aralık 2019 - 19:56

valla çin çok pis geliyor, afrikada borçlandırmadıgı ülke kalmadı, lityum toryum vb. gelecekte degerli olacak madenler nerde varsa kapak attı, yapay zeka insansız savaş makineleri robotik yazılım hepsinde dünyada bir numara olma yolundalar, abd rusya falan hepsinin anasını belleyip dünya lideri olacak gibi

+1 Up Down
Bilader 03 Aralık 2019 - 18:09

çin çen çooo hoooo cihe çaıhaa çoo çoo cuhi çooo...

Yani;

Bu adamlar dünyanın başına geçerse, Amerika'yı bile mumla ararız...

Mustafacan26 03 Aralık 2019 - 17:51

Birbirinizi bu kadar s*kmeyin be kardeşim! Nedir bu nüfus!

cuidellli 03 Aralık 2019 - 17:27

Abla güzelmiş

+8 Up Down
murriko 03 Aralık 2019 - 17:01

uzun zamandır Çin i takip ediyorum. az biraz okuyor, izliyorum. ekonomisi, sosyal hayatı, yemekleri, yayılmacı politikası v.s.

şimdi size çok önemli bir bilgi vereceğim beyler, bu adamlar son 20 yılda dünya ülkeleri arasında en büyük silahlanma ve cephane yığımını gerçekleştirmiş. ellerindeki silahlar çok güçlü, nükleer ve kimyasal silahlar da yine son 20 yılda aşırı derecede artmış vaziyette.

heryere yayılıyorlar, moğolistanın doğusu, tibeti zaten hallettiler, soydaşlarımız uygur türklerinin anasını belliyorlarlar, mançurya zaten tamamen zapt edilmiş vaziyette, hong-kong da işler çok karışık tepelerine biniyorlar adamların.

anlayacağınız bu ibneler dünyanın ebesini sikmek için fırsat kolluyorlar ve önlerine ne engel çıkarsa silip süpürmeye hazırlar, bırakın amerikayı rusya bile bunlardan çekiniyor. en büyük destekçisi kuzey kore! nüfusları deli gibi artmış vaziyette. anlayacağınız çok güçlüler ve bütün dünya bu adamlardan çekiniyor.

adeta uyuyan ve uyanmak üzere olan bir dev Çin. ellerine geçecek ilk fırsatta yayılmacı ve istilacı şiddetini daha da arttıracak gibi gözüküyor.

ve işin şu boyutu da var merhametsiz ve acımasız bir millet. urumçide tibette neler yaptıklarını herkes biliyor. yine batı ülkeleri amerika ingiltere fransa bunlara nazaran soft kalır. buralarda insan hakları demokrasi vs. benimsemiş örgütler ve insan toplulukları var. ama çin öyle değil, devlet olarak da halk olarak da merhametsiz.

son sözüm, Çin den korkun!

esprituel 03 Aralık 2019 - 16:12

Bu heriflerden her şey beklenir aq